Kezdőlap/Webáruház/ILLATCSALÁDOK/VIRÁGOS ILLATOK/Búzavirág
L’Erbolario Fiordaliso – Cornflower – Búzavirág szappan 100g
2 950 Ft 2 655 Ft
Ez az illatos szappan búzavirágkivonattal dúsított növényi tisztító pasztával készült, amely lágyító és puhító hatású, tökéletes a kíméletes és bőrbarát tisztításhoz. ... Tovább
A búzavirág szirmából nyert lágyító kivonat finom virágos és ámbrás illatot kölcsönöz.
Ez az illatos szappan búzavirágkivonattal dúsított növényi tisztító pasztával készült, amely lágyító és puhító hatású, tökéletes a kíméletes és bőrbarát tisztításhoz.
Funkcionális összetevők: búzavirág kivonat, bio napraforgóolaj, RSPO tanúsítvánnyal rendelkező fenntartható pálmaolajból készült tisztító paszta (MB).
97%-ban természetes eredetű összetevőkből,szilikonok, parabének, szulfátos felületaktív anyagok és vazelin nélkül. *Az összetevők fennmaradó százalékos aránya garantálja a termék stabilitását és vonzerejét.
8-féle fémre tesztelt, hogy minimalizáljuk az allergia kockázatát és az érzékeny bőrt is védjük. *nikkel, ólom, arzén, kadmium, higany, antimon, króm és kobalt
A funkcionális összetevők és hatásaik:
- Búzavirág kivonat: bőrpuhító, -nyugtató hatású,
- Bio napraforgóolaj: tápláló, bőrpuhító hatású,
- Tisztító krém RSPO tanúsítvánnyal rendelkező fenntartható pálmaolajból (MB): gyengéd tisztítószer.
Legyél az első, aki értékeli ezt a terméket: “L’Erbolario Fiordaliso – Cornflower – Búzavirág szappan 100g” Kilépés a válaszból
Értékelések
Még nincsenek értékelések.