Nincsenek termékek a kosárban.
-10%
Kezdőlap/Webáruház/Kozmetikum/Főbb Összetevők/Teafaolaj
OliviaNatural Kézmosó szappan 90g
1 290 Ft 1 161 Ft
A szappanban található illóolajok keverékének erős vírusellenes (antivirális) és fertőtlenítő (antibakteriális) hatása miatt ez a szappan kifejezetten kézmosáshoz ideális, hiszen fontos, hogy kézmosáskor ne csak a látható szennyeződéseket távolítsuk el. ... Tovább
Kímélő tisztítás és fertőtlenítés egyben
Kézmosó szappanunkat kifejezetten a kisgyerekes családok igényeire szabtuk, természetes alternatívát biztosítva számukra a fertőzések megelőzése miatti gyakori kézmosáshoz. A benne található levendula-, citrom, eukaliptusz és teafa olajak egytől egyig antivirális és fertőtlenítő hatással bírnak, így egy szappanba zárva nyújtják az egész család számára a lehető legjobb természetes higiéniát, további értékes összetevőinek köszönhetően pedig kézmosás közben ápolják is a kezet és nem hagyják kiszáradni.
Még több információ
- A szappanban található illóolajok keverékének erős vírusellenes (antivirális) és fertőtlenítő (antibakteriális) hatása miatt ez a szappan kifejezetten kézmosáshoz ideális, hiszen fontos, hogy kézmosáskor ne csak a látható szennyeződéseket távolítsuk el.
- Normál bőr esetén ezt a terméket akár minden nap használhatod, frissítő, ugyanakkor nyugtató hatással lesz a bőrödre.
- Szappanjaink kizárólag RSPO tanúsítvánnyal rendelkező pálmazsír felhasználásával készülnek, amely a fenntartható termelést szavatolja. A RSPO tanúsítvánnyal rendelkező pálmazsír előállítása ellenőrzött körülmények között zajlik, amely során nem kerülnek újabb erdő területek kivágásra, valamint biztosítják az ültetvényen dolgozó munkások és a környező lakosság alapvető jogait.
Sodium Palmate (pálmazsír), Sodium Sunflowerseedate (napraforgó olaj), Sodium Cocotte (kókuszzsír), Aqua, Glycerin*, Lavandula Officials Oil (levendula illóolaj), Eucalyptus Globulus Oil (eukaliptusz illóolaj), Citrus Limon Oil (citrom illóolaj), Melaleuca Alternifolia Oil (teafa illóolaj), Linalool**, Coumarin**, Limonene**, Citral** * az elszappanosítási reakcióban természetesen keletkezik ** az illóolaj természetes összetevője
Legyél az első, aki értékeli ezt a terméket: “OliviaNatural Kézmosó szappan 90g”
Értékelések
Még nincsenek értékelések.